obkladac
  domov     napíšte nám     mapa stránok
Stavebné práce interiérové, exteriérové, tesárske
obkladanie, stierkovanie, murovanie, rekonštrukcie, montáž krovov
profi obkladanie
O nás Obkladanie Stierkovanie Krovy Ostatné služby Kontakt
VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNÍ
Grafický návrh kúpeľne
predstavuje jednoduchý spôsob poskladania si vlastnej kúpelne aj bez predstáv...
kupelna
vizualizacia kupelni
POSLEDNÉ PRÁCE
zakladova doska NR
NR-CABAJ
kupelna Nitra
obklad dlazba
Koja Aqvaterm 2
Rekonstrukcia
murarske prace

Tesárske práce


Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti tesárskych prác, pričom sa zameriavame hlavne na montáž krovov, pokrývanie striech, rekonštrukcie striech, stavbu altánkov, stavbu prístreškov (napr. prístrešky pre auto), montáž strešných okien, montáž odkvapových systémov alebo iné tesárske, debniace a klampiarske práce.

krov

Zameriavame sa prevažne na strechy šikmé s rovnými plochami alebo so zakryvenými plochami. Pokladáme všetky typy krytín, avšak na pokládku strechy odporúčame trvrdú betónovú krytynu (napr. značky BRAMAC). Vieme zabezpečiť vypracovanie projektu strechy a predbežnú kalkuláciu nákladov. U novostavieb, ale aj pri rekonštrukciách striech, zabezbečujeme upratanie staveniska a odvoz sute na skládku.

dom s krovom

Krov ako nosná konštrukcia na šikmej streche je neustále zaťažený krytinou alebo napr. snehom, dbáme tak na maximálnu kvalitu spojov, správnu pokládku krytiny a rovnako správne odvetranie krovu. Rovnako považujeme za nesmierne dôležité dodržať základné bezpečnostné princípy pre montáž krovu ako napr. ohňuvzdorné oddelenie krovu od najvyššieho podlažia alebo správnu vzdialenosť krokiev od komína.

Značnú pozornosť venujeme aj pomocným tesárskym prácam ako je napr. debnenie schodísk, debnenie prievlakov alebo debnenie stĺpov. Aj keď debnenie vo všeobecnosti je chápané ako pomocná tesárska konštrukcia, ktorá dáva betónovej alebo železobetónovej konštrukcii požadovaný tvar, dbáme aj na kvalitu jeho vyhotovenia. Rovnako všetky práce prevádzame s profesionálnym náradím, čím sa celkovo dosiahne najkvalitnejší výsledok tesárskych prác.

debnenieFotogalérie

DebnenieZatepľovaniePodlahy
ObkladyStrechy


Všetky služby

ObkladanieStierkovanieRekonštrukcie
Sadrokartonárske práceZatepľovacie práceTesárske práce
Odvoz a dovoz materiáluPrenájom lešeniaVizualizácie kúpeľní

Robíme všetko preto, aby ste
sa doma cítili ako doma


Postavte a zariaďte si dom alebo zrekonštruujte byt podľa Vašich snov a želaní. Radi Vám v tom pomôžeme.
© profi-obkladac.sk, powered by v3D iphone tv i5 6500 Partneri | Kontakt