obkladac
  domov     napíšte nám     mapa stránok
Stavebné práce interiérové, exteriérové, tesárske
obkladanie, stierkovanie, murovanie, rekonštrukcie, montáž krovov
profi obkladanie
O nás Obkladanie Stierkovanie Krovy Ostatné služby Kontakt
VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNÍ
Grafický návrh kúpeľne
predstavuje jednoduchý spôsob poskladania si vlastnej kúpelne aj bez predstáv...
kupelna
vizualizacia kupelni
POSLEDNÉ PRÁCE
zakladova doska NR
NR-CABAJ
kupelna Nitra
obklad dlazba
Koja Aqvaterm 2
Rekonstrukcia
murarske prace

Obkladanie


Zameriavame sa prevažne na obklady stien, obklady pilierov a stĺpov, dlaždenie, obkladanie schodíšť, obklady balkónov, obklady terás, obkladanie kúpeľní a obkladanie sprchových kútov. Používame najmä tri základné spôsoby obkladania (na strih, na väzbu, nakoso), ale vzory je možné ukladať aj špeciálne alebo v kombinácií troch základných s rôznymi spôsobmi prechodov.

sposob ukladania dlazby 1sposob ukladania dlazby 2sposob ukladania dlazby 3

Je samozrejmé, že obklad ako aj dlažba musia vyzerať pekne a zaručovať dlhodobú funkciu a trvanlivosť. Preto používame keramické a gresové obklady a dlažby, ktoré túto podmienku spĺňajú.

Kladieme dôraz na prípravu podkladu, kvalitu špárorezu (plánu obkladania), ako aj samotnej pokládky. Aby sme sa vyhli výškovým rozdielom medzi jednotlivými obkladačkami alebo dlažbami a dosiahli maximálnu kvalitu pokládky, používame ako jedny z mála profi systém zdvíhania dlažieb Raimondi Leveling System.

V dnešnej dobe si síce môže zákazník vyberať z množstva druhov kvalitných obkladačiek a dlaždíc špecializovaných pre dané miesto a použitie, avšak treba si uvedomiť, že ani tie najlepšie materiály a obkladačky osadené na nevhodný alebo nekvalitkný podklad nevyniknú alebo nezaručia kvalitu pokládky. Stav podkladov (či už silikátový podklad, betónový podklad, omietka, murivo, sadrový podklad, sadrokartónový podklad alebo drevený podklad) hrá veľakrát kľúčovú rolu pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri obkladaní alebo dlaždení. Špeciálne pri pokladaní veľkoformátových dlaždíc považujeme za samozrejmé a nevyhnutné spolupracovať aj pri osádzaní dilatačných špár v podlahe pri integrácii podlahového kúrenia, aby bol dodržaný čo najlepší špárorez, čo opäť zvyšuje samotnú kvalitu prevedenej práce a výzoru dlažby.

Disponujeme profesionálnym náradím na rezanie veľkoformátových alebo špeciálnych dlažieb, brúsenie obkladov do 45° (do tzv. jolly hrany) s diamantovou portálovou pílou s vodným chladením kotúča.

diamantova pilaFotogalérie

DebnenieZatepľovaniePodlahy
ObkladyStrechy


Všetky služby

ObkladanieStierkovanieRekonštrukcie
Sadrokartonárske práceZatepľovacie práceTesárske práce
Odvoz a dovoz materiáluPrenájom lešeniaVizualizácie kúpeľní

Robíme všetko preto, aby ste
sa doma cítili ako doma


Postavte a zariaďte si dom alebo zrekonštruujte byt podľa Vašich snov a želaní. Radi Vám v tom pomôžeme.
© profi-obkladac.sk, powered by v3D iphone tv POK014874 Partneri | Kontakt